Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 12.08.2010, 17:54
RAF napisał(a):Wyświetl post
Na moj kibicowski rozum hierarchia powinna byc nastepujaca:

1) Jimenez; jezeli on odmawia to,
2) Simeone; jezeli on odmawia to,
3) Petrescu
A jeżeli Petrescu odmówi to kto wtedy? Bolek i Lolek?

laxa napisał(a):Wyświetl post
Byłbym strasznie szczęśliwy jak by Dan do nas wrócił, ale to chyba S-F.
Można by już było osobny temat utworzyć pod tytułami "Byłbym bardzo szczęśliwy gdyby "XXXXXXXX" do nas wrócił/przyszedł , ale to niemożliwe/S-F/ itp.