RAF napisał(a):

Na moj kibicowski rozum hierarchia powinna byc nastepujaca:
1) Jimenez; jezeli on odmawia to,
2) Simeone; jezeli on odmawia to,
3) Petrescu
|
A jeżeli Petrescu odmówi to kto wtedy? Bolek i Lolek?
laxa napisał(a):

|
Byłbym strasznie szczęśliwy jak by Dan do nas wrócił, ale to chyba S-F.
|
Można by już było osobny temat utworzyć pod tytułami "Byłbym bardzo szczęśliwy gdyby "XXXXXXXX" do nas wrócił/przyszedł , ale to niemożliwe/S-F/ itp.