wolfy napisał(a):

O co się założysz że to podpucha?
Nie ma szans. Absolutnie żadnych.
Chociaż gdyby faktycznie, to spiłbym się ze szczęścia jak bela. Zresztą - wszyscy w klubie pewnie też.
|
Nie chcę się zakładać, żeby nie zapeszyć
Gościu co to stworzył coś się tam udzielał. Może cień prawdy w tym jest. Jak nie to taka miła ciekawostka z pogranicza fantastyki na rozluźnienie.