Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33424
Stary 12.08.2010, 16:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
O co się założysz że to podpucha?
Nie ma szans. Absolutnie żadnych.

Chociaż gdyby faktycznie, to spiłbym się ze szczęścia jak bela. Zresztą - wszyscy w klubie pewnie też.
Nie chcę się zakładać, żeby nie zapeszyć

Gościu co to stworzył coś się tam udzielał. Może cień prawdy w tym jest. Jak nie to taka miła ciekawostka z pogranicza fantastyki na rozluźnienie.
Odpowiedz cytując