Tenzen napisał(a):

|
@HEDu - i to ma pomóc? Będzie eksperymentować i przegrywać jak reprezentacja Smudy.
|
A co...? Może nowy trener ma spoglądać na skład wystawiany przez Skorżę, Kasperczaka i Kulawika...?
Trener ma przyjść...zobaczyć zawodników...ocenić ich potencjał, umiejętności, zaangażowanie i inne czynniki, które według niego są istotne, a następnie wybrać najlepszych swoim zdaniem zawodników...odpowiadających do jego taktyki.
Inne rozwiązanie nie ma sensu...lepiej przegrać 2-3 pierwsze mecze ale wprowadzić jakiś pożądek w zespole...nie może być tak, że gra Boguski, który w chwili obecnej nadaje się co najwyżej do ME...