Kandzior napisał(a):

|
Jak tera ściąga się muzykę ze wrzuty na zrzucie? klikam tam pobieranie standardowe, i jest cały czas 'czekaj...' długo się tak czeka, czy tylko mi się to nie ładuje z jakiegoś powodu?
|
Ja Ci polecam:
http://mp3.teledyski.info/
Tam są mp3 z wrzuty, nie ma problemow ze sciaganiem
