Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17648
Stary 12.08.2010, 11:37
Jak tera ściąga się muzykę ze wrzuty na zrzucie? klikam tam pobieranie standardowe, i jest cały czas 'czekaj...' długo się tak czeka, czy tylko mi się to nie ładuje z jakiegoś powodu?
Odpowiedz cytując