Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13676
Stary 12.08.2010, 11:15
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedz jest prosta. Na koncercie miasto zarobi a na telebimach nie.
Wydaje mi się, że bardziej chodzi o to:

http://samorzad.lex.pl/?cmd=wybory,100

Na koncercie będzie masa przypadkowych osób.Prince zalicza się raczej do artystów z wyższej półki,więc zjawią się osoby raczej starsze, często tacy którzy na stadion nie przychodzą- tylko po prostu chcą sobie posłuchać "gwiazdy".Przy okazji będą fajerwerki, wzniosłe przemówienie itp.Ludzie ci często nie mają zielonego pojęcia jak tą inwestycję przeprowadzano,więc głosów Jackowi przybędzie.Zaraz się zacznie propaganda w gazecie krakowskiej, na kraków pl.Temat podchwycą inne media i katastrofa gotowa.

Dla Krakowa ten koncert, to najgorsze co może być, bo zakrzywi obraz kończonej właśnie inwestycji.
Majchroskiego nie będzie, to może wypłyną na wierzch rzeczy o których nie mamy pojęcia.
Może temat przeoczyłem,bo nie widziałem jak dotąd kosztorysów tego stadionu....
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 12.08.2010 o godz. 11:18.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując