Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17641
Stary 11.08.2010, 23:29
kokrys napisał(a):Wyświetl post

Właśnie powoli zdycha mi chomik. Niestety wątpię żeby doczekał rana. Wie ktoś co z nim potem zrobić? Nie zakopie w ogródku bo w bloku na 3 piętrze mieszkam...
Odpowiedz cytując