wojti11795 napisał(a):

Jak już wspominasz o meczu z San Mariono to było 10-0. Nasza reprezętacja gra taki szrot że nie da się na to patrzeć. Komętator mówi że spokojnie zosatło jeszcze 2 lata, ale nawet się nie łudźmy. Dobrze ze nie gramy w eliminacjach. Naszym kopaczą przydało by się to co się dzieje z piłkarzami z Korei Płónocnej, czyli tortury.
|
Faktycznie 10:0, ale nie uznał nam prawidłowej bramki więc jeden - wiadomo, co ;-)
PS. "kopacz
om", "kom
entator" i "reprez
entacja"
