Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4747
Stary 11.08.2010, 21:59
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
Jak już wspominasz o meczu z San Mariono to było 10-0. Nasza reprezętacja gra taki szrot że nie da się na to patrzeć. Komętator mówi że spokojnie zosatło jeszcze 2 lata, ale nawet się nie łudźmy. Dobrze ze nie gramy w eliminacjach. Naszym kopaczą przydało by się to co się dzieje z piłkarzami z Korei Płónocnej, czyli tortury.
Faktycznie 10:0, ale nie uznał nam prawidłowej bramki więc jeden - wiadomo, co ;-)

PS. "kopaczom", "komentator" i "reprezentacja"
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując