polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Ach, jeśli od zbymaka, to zwracam honor. Podobno episkopat zwrócił się do niego z pytaniem, czy Bóg istnieje i czy życzy sobie utrzymania celibatu.
|
Nie masz juz tu czego szukać, forum cie zniszczy...
Słyszałem, również że tylko Zbymak jest w stanie jednym słowem (czyt postem) sprawić, że okupujący krzyż pod pałacem prezydenckim manifestańci zaprzestaną swojej krzyżowej " bitwy pod Grunwaldem".
Co do naszej polityki transferowej.
Jak narazie to dno, a nawet jego brak. Sprawiono, że i tak słaba Wisła w tamtym sezonie, jest jeszcze słabsza, sciągnieto masę zawodników, z których już tylko dwoje rokuje na rozsądne zakupy (Chavez i Rios) ale to może jedynie złudne nadzieje spowodowane tym, że jeszcze nie mieli okazji do pokazania na co ich stać, w przeciwieństwie do reszty "wzmocnień", Ci taką "okazje" juz mieli...niestety..
Zapowiadane są kolejne "wzmocnienia" zawodnikami z kartą na ręku. Jeszcze kilku takich Pajliciów, i młoda ekstraklasa w tym sezonie będzie napewno nasza.
koyoot napisał(a):

Panowie, byly faktycznie negocjacje i poszla oficjalna oferta w jego sprawie.
Wiec to nie takie hop siup niemozliwe .
|
Ja też moge wysłać "oficjalna oferte" w sprawie Ayewa ale co z tego?
Kto wierzy w takie transfery, albo jest jeszcze młody i ponosi go fantazja, albo ma swój kolorowy świat, zejdzmy na ziemie panowie.