Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33354
Stary 11.08.2010, 14:54
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
to była informacja od zbymaka
Ach, jeśli od zbymaka, to zwracam honor. Podobno episkopat zwrócił się do niego z pytaniem, czy Bóg istnieje i czy życzy sobie utrzymania celibatu.
Odpowiedz cytując