brylant17 napisał(a):

Według mnie out
Łobodziński
Singlar
Palić czy jak mu tam
|
Łobodziński - zgadzam się
Singlar - nie widzę sensu pozbywania się go. Jest solidny i zawsze gotowy do wejścia. Nie obciąża budżetu jak np. Łobo.
Paljić - trzeba mu dać szanse. Z Karabachem nikt nie zagrał dobrze, a wszyscy rzucili się na niego jakby to on był tylko winny.