Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33343
Stary 11.08.2010, 13:59
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Według mnie out

Łobodziński
Singlar
Palić czy jak mu tam
Łobodziński - zgadzam się
Singlar - nie widzę sensu pozbywania się go. Jest solidny i zawsze gotowy do wejścia. Nie obciąża budżetu jak np. Łobo.
Paljić - trzeba mu dać szanse. Z Karabachem nikt nie zagrał dobrze, a wszyscy rzucili się na niego jakby to on był tylko winny.
Odpowiedz cytując