Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33278
Stary 10.08.2010, 07:02
MaThEuS napisał(a):Wyświetl post
Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Onet.pl, nie została zamknięta jeszcze kadra Wisły na nowy sezon. Białą Gwiazdę mają czekać jeszcze dwa-trzy wzmocnienia.

informacje z tego linku:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
No i znowu zaglądali na wiślackie portale:(Przecież to samo pisał zbymak na w-o,że mogą do nas dołączyć 3-4 kopaczy.Ten onet jest naprawdę żałosny:(
Odpowiedz cytując