iq1000 napisał(a):

Czyżby bracia Brożkowie? Najwyższy czas. Nawet Paweł nie daje z siebie 100%
|
jesli stanie sie tak jak pisze zbymak to zapewne za wtope z karabachem odejdą gracze typu Pietia i Diaz-calkiem przypadkiem tak sie sklada,ze po sprzedazy stoperow to byli kolejni o ktorych sie ktokolwiek pytał (wg tegoz zbymaka).tymczasem sensowna bylaby sprzedaz np.Kowalskiego-bo cienki,a 4stoperem moze byc np.Czekaj,Łobo-za całokształt,Singlara-gosc po 30,ostatni rok kontraktu,ciągle się sypie itp. rokujący gracze.jesli Diaz,Pietia-out,a Pajlic bis itp.-in-to dziekuję za taką wymianę.