Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33234
Stary 09.08.2010, 17:43
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Robione z mysla ,zeby naszym gwiazdeczka nie przyszło do głowy isc na skarge do prezesa ,ze ten nowy trener nas zajedzie
Czyżby bracia Brożkowie? Najwyższy czas. Nawet Paweł nie daje z siebie 100%
Odpowiedz cytując