For_FuN_ napisał(a):

Niewypalem? To nikt go wczesniej nie ogladal? Zartujesz sobie ? Po drugie, sami tu o nim piszecie, jak o gwiezdzie, wiec rozumiem ze potrafi grac w pilke. Po trzecie, sam klub twierdzi, ze to bedzie wzmocnienie(znaja sie chyba na rzeczy?). Nie wypozycza sie pilkarza, ktorego sie obserwowalo i ktory jest podobno swietny(Platense moze zazadac kosmicznej kwoty)..gdzie tu logika? Przesadzam tez z tym wypozyczeniem, bo wyglada na to, ze wykorzystalismy jakies luki w kontrakcie...napewno jego rodzimy klub jest z tego zadowolony i wolna reka odda go nam latem przyszlego roku . Chlopak sie pokaze w Europie, a potem transfer na zachod, zarobi i on, i jego klub.
|
Czasami tek się zdarza, że piłkarz mający być wzmocnieniem jednak nie gra tak dobrze jak się spodziewano.
Spójrz jakie nadzieje wiązano np z Jirsakiem. Ale to inny piłkarz, inna pozycja...
W każdym razie liczę na Chaveza i na to, że będzie wzmocnieniem naszej defensywy na kilka lat.
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23691
Wisła podpisała z nim roczny kontrakt, wykorzystując lukę w umowie zawodnika z honduraskim Platense. - Za rok Chavez znów będzie graczem tego klubu, ale jeśli będziemy zadowoleni ze współpracy, przystąpimy do rozmów w sprawie wykupienia go - zapewnił Jakub Jarosz. - Zrobię wszystko, by pokazać, że jestem dobrym piłkarzem i zostać tu na dłużej - dodał zawodnik.