MCX napisał(a):

No, ale po co przepłacać?
Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć negocjacje na temat wykupienia go z poprzedniego kubu już po rundzie jesiennej jeśli się u nas sprawdzi.
Z kolei, jak okaże się niewypałem to będzie można go bez żalu pożegnać.
|
Niewypalem? To nikt go wczesniej nie ogladal? Zartujesz sobie

? Po drugie, sami tu o nim piszecie, jak o gwiezdzie, wiec rozumiem ze potrafi grac w pilke. Po trzecie, sam klub twierdzi, ze to bedzie wzmocnienie(znaja sie chyba na rzeczy?). Nie wypozycza sie pilkarza, ktorego sie obserwowalo i ktory jest podobno swietny(Platense moze zazadac kosmicznej kwoty)..gdzie tu logika? Przesadzam tez z tym wypozyczeniem, bo wyglada na to, ze wykorzystalismy jakies luki w kontrakcie...napewno jego rodzimy klub jest z tego zadowolony i wolna reka odda go nam latem przyszlego roku

. Chlopak sie pokaze w Europie, a potem transfer na zachod, zarobi i on, i jego klub.