Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#636
Stary 09.08.2010, 08:27
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Diaz ! Duży szacun dla niego
I Pawełek .

Przetestowaliśmy z dziesięciu bramkarzy aby dojść do wniosku, że Pawełek nie jest taki zły
Odpowiedz cytując