Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13523
Stary 08.08.2010, 22:18
Sorry, pomyliłme się. Chodziło mi o najbliższy mecz u siebie (tj. 3. kolejka). Czyli mam rozumieć, że przy R22 zagramy dopiero w listopadzie? Przecież tak się starali i mówili że 4. runda LE na pewno na Reymonta (gdybyśmy awansowali) bo wcześniej stadion nie miał pozwolenia od UEFY a tu nagle że w Ekstraklasie też na razie nie można na nim grać ?!
Odpowiedz cytując