Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#583
Stary 08.08.2010, 21:26
Ravers napisał(a):Wyświetl post
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!
Tylko Idiota- idiotę pozna. TY jesteś kibicem Wisły?! Napisz słaby-ok, kazdy ma prawo do swojego zdania.Ale taki prostacki sposób obrażania pilkarza Białej Gwiazdy zasługuje na wirtualnego "klapsa".
Odpowiedz cytując