Ravers napisał(a):

|
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!
|
Tylko Idiota- idiotę pozna.

TY jesteś kibicem Wisły?!

Napisz słaby-ok, kazdy ma prawo do swojego zdania.Ale taki prostacki sposób obrażania pilkarza Białej Gwiazdy zasługuje na wirtualnego "klapsa".
