Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#545
Stary 08.08.2010, 20:42
glutusmaximus napisał(a):Wyświetl post
Powiedzcie mi proszę co robił trener HK przez kilka miesięcy poprzedniej rundy i przerwę letnią. Drużyna wygląda tragicznie pod względem jakiejkolwiek taktyki i schematów. Rozgrywanie stałych fragmentów - bez Marcelo tragedia. Jednym słowem gdzie nie spojrzysz zero.
oduczył ich długiej dzidy na Brożka, a to już spore osiągnięcie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując