Ravers napisał(a):

|
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!
|
A mi się wydaje, że Tobie ktoś powinien dac trochę odpocząc od forum za wyzywanie Naszego zawodnika...
Skład zaskakujący, ale może rzeczywiście Kulawik da niektórym do myślenia? Obyśmy zobaczyli lepsze spotkanie niż te z Karabachem...