sayek89 napisał(a):

Jovanic tez nie blysnal w pucharach. Pawelek ma szanse wykorzystac to i moze bedzie bronil na przyzwoitym poziomie. Rado zbyt odwazna decyja, ja bym chlopaka wpuscil raczej przy korzystnym wyniku w koncowce. Kulawik zaden trener
|
Moze Jovanic nie blysnal ale napewno broni lepiej od Mariusza

klika ladnych pilek z karabachem wyciagnal.