Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 08.08.2010, 17:39
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Jovanic tez nie blysnal w pucharach. Pawelek ma szanse wykorzystac to i moze bedzie bronil na przyzwoitym poziomie. Rado zbyt odwazna decyja, ja bym chlopaka wpuscil raczej przy korzystnym wyniku w koncowce. Kulawik zaden trener
Moze Jovanic nie blysnal ale napewno broni lepiej od Mariusza klika ladnych pilek z karabachem wyciagnal.
Odpowiedz cytując