Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7427
Stary 08.08.2010, 13:06
zloto napisał(a):Wyświetl post
Ismaylov to jest ciekawy zawodnik i wydaję mi się za 400-500k był by do wykupienia inna sprawa, że teraz strasznie ciasno w ataku, ale Żuraw ma swoje lata, a Azer jest młody i gra bardzo techniczną fajną piłkę.
Ismaylov to chyba prawy pomocnik a nie napastnik. Przynajmniej z nami grał na skrzydle...
Odpowiedz cytując