zloto napisał(a):

|
Ismaylov to jest ciekawy zawodnik i wydaję mi się za 400-500k był by do wykupienia inna sprawa, że teraz strasznie ciasno w ataku, ale Żuraw ma swoje lata, a Azer jest młody i gra bardzo techniczną fajną piłkę.
|
Ismaylov to chyba prawy pomocnik a nie napastnik. Przynajmniej z nami grał na skrzydle...