Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline
#
898
08.08.2010, 10:51
killzone
napisał(a):
Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii
A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy
J.W. Kupi kibiców jak będzie trzeba. A jak nie kibiców, to manekiny posadzi na krzesełkach.
Nowy stadion Polonii powinien mieć siedzibę w Grodzisku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
szprotson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szprotson
Znajdź inne posty napisane przez szprotson