Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#898
Stary 08.08.2010, 10:51
killzone napisał(a):Wyświetl post
Pamietny mecz z HOOP Polonia, gdzie cala Kamienna byla we władaniu Legii

A co do Stadionu Narodowego i ich 20.000. No wyobraznia mnie poraza czarnulki. Jak oni swojego kurnika nie potrafia zapelnic, to z czym do ludzi i z czym na Narodowy. Oni pewnie zakladaja ze beda grac w Lige Mistrzów.... takze o czym my rozmawiamy
J.W. Kupi kibiców jak będzie trzeba. A jak nie kibiców, to manekiny posadzi na krzesełkach.
Nowy stadion Polonii powinien mieć siedzibę w Grodzisku
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując