Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13497
Stary 07.08.2010, 19:20
master777 napisał(a):Wyświetl post
czy jest nad tym wszystkim jakiś nadzór? Ech.... Dobrze że nie mamy dobrej drużny, bo żal byłoby chłopaków...
"Jest". Tylko ZIKIT i Prezydent pięknie całej sprawie łeb ukręcili.
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ale na 7-ego wrzesnia we wszystkich oficjalnych zrodlach widnieje w Krakowie mecz z Australią.
Mogliby sie sprezyc zeby chociaz te 3 trybuny byly skoczone wtedy - Aussie to fajna ekipa i szkoda by
bylo ten sparing stracic.
Trybuna wschodnia jest praktycznie gotowa, południowa stoi gotowa od 4 lat. Z północną to nawet nie ma się co łudzić. Nawet jakby od poniedziałku zaczęli prace przy zapleczu, to w miesiąc tego nie skończą. Potrzeba przynajmniej pół roku wzmożonych prac.
Aby rozegrać mecz trzeba gotowego oświetlenia (po nagrzaniu lamp i ich ustawieniu), tymczasowych szatni, przygotowanych miejsc dla mediów, komentatorów.
Trzeba usunąć kontenery Wisły zza trybuny południowej i zorganizować tam teren, bo na razie nie jest ta przestrzeń w najlepszym stanie. Wykonawca ma to w umowie (asfalt, bo asfalt ale jest), pytanie kiedy zacznie to robić.
Odpowiedz cytując