Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13494
Stary 07.08.2010, 18:30
Ale na 7-ego wrzesnia we wszystkich oficjalnych zrodlach widnieje w Krakowie mecz z Australią.
Mogliby sie sprezyc zeby chociaz te 3 trybuny byly skoczone wtedy - Aussie to fajna ekipa i szkoda by
bylo ten sparing stracic.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując