Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 05.08.2010, 22:45
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Kaziu nie ma papierów, musiałby z nim na ławce usiąść Kmiecik.
Warunkowo dostalby zgode na jeden czy dwa mecze.Moze Kula zostac trenerem na papierze.Wiemy że Simeone i Larsson wyrazili wstepna zgode zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie