pirat.z.karaibow napisał(a):

|
Kaziu nie ma papierów, musiałby z nim na ławce usiąść Kmiecik.
|
Warunkowo dostalby zgode na jeden czy dwa mecze.Moze Kula zostac trenerem na papierze.Wiemy że Simeone i Larsson wyrazili wstepna zgode zobaczymy jak dalej sytuacja sie rozwinie