Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32949
Stary 05.08.2010, 19:55
Wisielak napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwiłbym się gdyby Chavez zrezygnował z transferu do Wisły nei zdziwiłbym sie ;/
Takie zachowanie w zawodowym futbolu to frajerstwo. Nie wierze, ze w internecie nie sprawdzał dokonan Wisły w europejskich pucharach z poprzednich sezonow. Gosc chce sie wypromowac, w Hondurasie tego nie zrobi a innych ofert nie ma - tylko go ratuje przejscie do nas.

EDIT: złe słowo dobrałem
Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.08.2010 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując