Wisielak napisał(a):

|
Nie zdziwiłbym się gdyby Chavez zrezygnował z transferu do Wisły nei zdziwiłbym sie ;/
|
Takie zachowanie w zawodowym futbolu to frajerstwo. Nie wierze, ze w internecie nie sprawdzał
dokonan Wisły w europejskich pucharach z poprzednich sezonow. Gosc chce sie wypromowac, w Hondurasie tego nie zrobi a innych ofert nie ma - tylko go ratuje przejscie do nas.
EDIT: złe słowo dobrałem