|
Nie zdziwiłbym się gdyby Chavez zrezygnował z transferu do Wisły nei zdziwiłbym sie ;/ jak można dać od pierwszej minuty Żurawa a nie Brożka (widzieliśmy różnicę ) zamiasta Paljicia Kirma wpuścić a ten Ismaillijew robił co chciał z pietią jakaś masakra
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
|