Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32946
Stary 05.08.2010, 19:09
Nie zdziwiłbym się gdyby Chavez zrezygnował z transferu do Wisły nei zdziwiłbym sie ;/ jak można dać od pierwszej minuty Żurawa a nie Brożka (widzieliśmy różnicę ) zamiasta Paljicia Kirma wpuścić a ten Ismaillijew robił co chciał z pietią jakaś masakra
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując