Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5415
Stary 05.08.2010, 15:29
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie wyjaśnienie postawy Amiki jest dość prozaiczne. Ten zespół nie ma trenera, bo Zielińskiego za takiego nie uważam. Wygranie ligi było składową wielu czynników, czyli przygotowania od strony taktycznej i motorycznej przez Smudę, jak i słabość rywali w poprzednim sezonie. W chwili obecnej wychodzą na jaw braki Zielińskiego i wydaje mi się, że jego byt trenerski jest mocno zagrożony.
ech, na to bym nie wpadł, także... Dziekujemy Ci Danie Petresku za przygotowanie motoryczne, dzieki czemu mieliśmy mistrzostwo w 2009 roku
Odpowiedz cytując