Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
5415
05.08.2010, 15:29
emj10
napisał(a):
Dla mnie wyjaśnienie postawy Amiki jest dość prozaiczne. Ten zespół nie ma trenera, bo Zielińskiego za takiego nie uważam. Wygranie ligi było składową wielu czynników,
czyli przygotowania od strony taktycznej i motorycznej przez Smudę,
jak i słabość rywali w poprzednim sezonie. W chwili obecnej wychodzą na jaw braki Zielińskiego i wydaje mi się, że jego byt trenerski jest mocno zagrożony.
ech, na to bym nie wpadł, także... Dziekujemy Ci Danie Petresku za przygotowanie motoryczne, dzieki czemu mieliśmy mistrzostwo w 2009 roku
palikot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do palikot
Znajdź inne posty napisane przez palikot