Arapaho napisał(a):

Żeby nie czekać na odpowiedz z interpelacji- telebimy u judaszy już są zamontowane
Elewacja wykończona
Kostka brukowa jest
Na niczym nie oszczędzają
|
Nie podoba Ci się nasza elewacja? no nie żartuj nawet.Przecież to dzieło sztuki
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg
Piękny betonik zamiast jakiejś śmiesznej kostki.Nawet udało się zaoszczędzić na przykryciu folią krzesełek, bo kto to widział by tak marnować nasze pieniądze.
anthony09 napisał(a):

|
Czemu do kija u pasiaków telebim jest na dachu a u nas pod dachem ?.
|
Z pierwszego rzędu wspaniałych skyboxów nie widać całego boiska więc na telebimie będą mecz oglądać i zadbano o jak najlepszą widoczność.