Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13388
Stary 04.08.2010, 22:38
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Żeby nie czekać na odpowiedz z interpelacji- telebimy u judaszy już są zamontowane
Elewacja wykończona
Kostka brukowa jest
Na niczym nie oszczędzają
Nie podoba Ci się nasza elewacja? no nie żartuj nawet.Przecież to dzieło sztuki

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Piękny betonik zamiast jakiejś śmiesznej kostki.Nawet udało się zaoszczędzić na przykryciu folią krzesełek, bo kto to widział by tak marnować nasze pieniądze.

anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Czemu do kija u pasiaków telebim jest na dachu a u nas pod dachem ?.
Z pierwszego rzędu wspaniałych skyboxów nie widać całego boiska więc na telebimie będą mecz oglądać i zadbano o jak najlepszą widoczność.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.08.2010 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując