ociec Ciemka napisał(a):

|
Ja tego pojąć nie potrafię. Zdecydujcie się w końcu: w Wiśle mają grać piłkarze młodzi i polscy czy najlepsi na jakich nas stać! Wisła ma wygrywać czy ogrywać młodzież? Chcemy jako kibice sukcesów i jedziemy po klubie bo przegrywa z azerbejdżańskim klubem czy jedziemy bo nie grał w tym meczu Nalepa i inni młodzieżowcy? (W ogóle myślicie, że oni wolą ciężko trenować i grać a nie bawić się? Nie bądźcie nieludzcy dajcie się młodzieży wyszumieć!)
|
w Wiśle mają grać dobrzy piłkarze trenowani przez dobrego trenera
a jak będzie to 2-3 wychowanków i 1-2 świetnych obcokrajowców (vide Marcelo - Uche)
to będę zadowolony
zdecydowane nie dla szrotu z zagranicy: Ouadjiów, Radovanoviciów, Vargów, Betów, Cebanów...