Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7414
Stary 04.08.2010, 06:29
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Ja tego pojąć nie potrafię. Zdecydujcie się w końcu: w Wiśle mają grać piłkarze młodzi i polscy czy najlepsi na jakich nas stać! Wisła ma wygrywać czy ogrywać młodzież? Chcemy jako kibice sukcesów i jedziemy po klubie bo przegrywa z azerbejdżańskim klubem czy jedziemy bo nie grał w tym meczu Nalepa i inni młodzieżowcy? (W ogóle myślicie, że oni wolą ciężko trenować i grać a nie bawić się? Nie bądźcie nieludzcy dajcie się młodzieży wyszumieć!)
w Wiśle mają grać dobrzy piłkarze trenowani przez dobrego trenera
a jak będzie to 2-3 wychowanków i 1-2 świetnych obcokrajowców (vide Marcelo - Uche)
to będę zadowolony
zdecydowane nie dla szrotu z zagranicy: Ouadjiów, Radovanoviciów, Vargów, Betów, Cebanów...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując