Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13359
Stary 03.08.2010, 20:26
Piotrze:
Z technicznego punktu widzenia byłoby to możliwe, choć pewnie niewygodne dla ekipy budowlanej. Podstawowe pytanie, to takie, czy jest możliwość wpuszczania ludzi bokami trybuny podczas gdy są to bardzo wąskie gardła, a do tego na zachodniej trwają prace budowlane... Jeżeli jest taka opcja, to kombinacje nie mają sensu. W przeciwnym wypadku można próbować. Budowa stropu, po wytyczeniu dróg o szerokości schodów (wewnątrz trybuny) nie powinna być problemem nie do przeskoczenia. Wystarczy "wybić" parę szyb tak by dostęp miał szteter i lać stropy. W newralgicznych miejscach (przy klatkach schodowych) pracę można byłoby prowadzić podczas przerwy w rozgrywkach. Takie rozwiązanie nie uniemożliwia też wykonania wylewek, czy podprowadzenia instalacji. Jeżeli jakaś tymczasowa droga przecinałaby ewentualną instalację, to taką drogę można przeprowadzić po mostku - takim, jak ustawia się podczas kopania chodników.

picasso napisał(a):Wyświetl post
można w ogole dostosowac tylko wejścia do takiego stanu jak byly dawniej na AB, toi-toi na zewnątrz"
O to, to. Tylko, że wewnątrz drogi do schodów trzeba byłoby wytyczyć i ogrodzić tak, aby zabezpieczyć budowę.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 03.08.2010 o godz. 20:46.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując