Wyświetl pojedynczy post
Listek
Junior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9626
Stary 03.08.2010, 14:09
carpenter napisał(a):Wyświetl post
Sambo daj juz spokoj. To tak jakbys probowal cos wytlumaczyc psu, niby slucha, a nic z tego co mowisz nie zrozumie. Po prostu dwa rozne poziomy . Jak sobie poczytasz te ich posty, to zrozumiesz, ze to po prostu nienawisc w czystej postaci. Sfrustrowani codziennoscia, musza w jakis sposob wyladowac swoje emocje, najlepiej na jakims konkretnym obiekcie. Tak bylo z Kaczynskim, tak teraz jest z Krzyzem. A jeszcze bardziej podjudza ich fakt iz, nic nie moga w tym temacie zrobic.
czym niby ja jestem sfrustrowany? nie podoba mi sie mieszanie panstwa z kosciolem i o tym pisze. czy jestem tym sfrustrowany? nie. bo niby czemu. I co ci sie nie podoba w poziomie moich wypowiedzi? sfrustrowany mozesz byc ty ze jarek nie wygral, ze pis przegral wybory, ze ... tu sobie wpisz cokolwiek. a co do moich frustracji to sie odstosunkuj bo mnie nie znasz i pojecia nei masz o czym gadasz.