Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2477
Stary 03.08.2010, 10:52
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Panowie nie ma się co oszukiwac, dostaniemy w dupe na wyjeżdzie. Bardzo dobrze że transmisji nie bedzie, niech nikt tego kalectwa w naszym wykonaniu nie ogląda. Sędziowie z Turcji wynik będą pilnować!
Polsat Sport jest łatwo dostępny, więc nie przesadzaj...