wiśnia napisał(a):

|
Panowie nie ma się co oszukiwac, dostaniemy w dupe na wyjeżdzie. Bardzo dobrze że transmisji nie bedzie, niech nikt tego kalectwa w naszym wykonaniu nie ogląda. Sędziowie z Turcji wynik będą pilnować!
|
Polsat Sport jest łatwo dostępny, więc nie przesadzaj...