Filippo123321 napisał(a):

Niekoniecznie.
W nastepnej rundzie trafimy na kogos lepszego od nas, wiec bedziemy mogli grac z kontry - a to najbardziej lubimy i jako tako potrafimy.
|
A ja myślałem tyle lat, że Wisła Kasperczaka to preferuje grę atakiem pozycyjnym oraz ofensywną i atrakcyjną piłkę. Całe życie człowieka oszukują.
