Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 03.08.2010, 10:10
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie.

W nastepnej rundzie trafimy na kogos lepszego od nas, wiec bedziemy mogli grac z kontry - a to najbardziej lubimy i jako tako potrafimy.
A ja myślałem tyle lat, że Wisła Kasperczaka to preferuje grę atakiem pozycyjnym oraz ofensywną i atrakcyjną piłkę. Całe życie człowieka oszukują.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga