lucekj napisał(a):

To już jest przegięcie, jeszcze nie doznaliśmy finalnego blamażu a Wy już snujecie i cieszycie się z faktu, że będziecie mieć kolejną zabawę/zagadkę - kto nowym trenerem?
Nie ma to jak kibicowskie poparcie
heh śmieszne
|
Dla mnie to jest poprostu ciekawostka, skoro klub szuka trenera to dla czego nie pospekulowac kim on jest. Oczywiscie najpierw kibicuje calym sercem by Heniu sie obronil i poprowadzil Wisle do zwyciestwa w czwartek.