polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Hahahahaha.
Jak Ci się popsuje samochód, to krzyczysz, że trzeba zerwać wszystkie drogi, wyburzyć fabryki, wszystko zbudować od nowa, pozakładać koncerny i opracować technologie?
Skąd wy się bierzecie...
|
Po ch*j naprawiać samochód jak nie ma po czym nim jeździć

? Najpierw trzeba wybudować drogi, a potem się martwić samochodami.