|
MWK powiem Ci tak ; każdy ma prawo ponarzekać bo każdego prawdziwego kibica WISŁY może szlag trafić na widok tego co się dzieje znowu w klubie. Pytanie - a Ty masz licencję UEFA czy też nie? Bo jak nie to czemu wylewasz pomyje na innych? Grałeś kiedyś na wyższym poziomie niż szkolny z jakimś pozytywnym skutkiem? Wiesz co może powiedzieć człowiek twojego pokroju mieszkający np w Nowym Jorku o takim gościu jak Ty? Taki ćwok z jakiegoś zadupia we wschodniej europie. Pasi Ci? Bo jak nie, to nie odmawiaj prawa do kibicowania chłopakowi czy dziewczynie z małej miejscowości oddać serce DLA WISEŁKI. I najważniejsze nie stawiaj się przed innymi zasłaniając się przy tym kibicowską wiarą bo nikt Cię do tego nie upoważnił. Tak jak nikt nie upoważniał Ciebie to jechania po innych tylko dlatego, że rozżaleni trochę może za bardzo płaczą. To tyle w temacie, aha kibicuję WISEŁCE nie od wczoraj, a od tylu lat, że Ciebie (podejrzewam) na świecie jeszcze nie było i na forum zaglądam rzadko i raczej się nie udzielam. Tym razem nie wytrzymałem. Nie wylewaj tego gnoju na WIŚLACKIM forum bo mam nadzieję, że stać Cię na więcej.
|