Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13281
Stary 31.07.2010, 19:45
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
No tak. Od początku ubzdurałem sobie, że dopiero 4 kolejkę graną z kolei " u siebie" zagramy na Reymonta. To wszystko przez ten pesymizm.
3 trybuny? ....
W porywach 2 trybuny i to jak dobrze pójdzie. Pojemność 17 tys. na początek wystarczy. Ciekawe tylko czy będą nowe KK wydawać ze zdjęciem, bo takie słuchy do mnie dotarły.
Odpowiedz cytując