Mario Nh napisał(a):

No tak. Od początku ubzdurałem sobie, że dopiero 4 kolejkę graną z kolei " u siebie" zagramy na Reymonta. To wszystko przez ten pesymizm.
3 trybuny? ....
|
W porywach 2 trybuny i to jak dobrze pójdzie. Pojemność 17 tys. na początek wystarczy. Ciekawe tylko czy będą nowe KK wydawać ze zdjęciem, bo takie słuchy do mnie dotarły.