Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32678
Stary 31.07.2010, 16:19
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
a najbardziej żałosne w tym wszystkim jest - postawa pseudo kibiców Wisły. Nagle każdemu transfery przestały się podobać, nagle każdy stał się dziadem a @Wolfy jest w raju, gdyż jego teoria o katastrofie stała się faktem, a miliony chorągiewek podkurzają za jego głosem.To forum to syf. Brzydzę się wami. Kobieta w ciąży jest bardziej rozważna niż Wy.Banda tumanów, absolwentów wybitnych szkół trenerskich i ekspiłkarzy Realu Madryt.Hipokryci i malkomenci, poczytajcie czasami sobie wasze wypowiedzi. Jakbym siedział na forum onetu. Poniżyliście już wszystkich pracowników klubu.

Zdajcie sobie sprawę,że my jesteśmy obecnie po prostu żałośnie słabi, a polska piłka znajduje się w olbrzymim dołku. Zachowajcie dystans i pierwsze podsumowania zacznijcie robić po zakończeniu I połowy sezonu,bo obecnie robicie z siebie idiotów.
Podpisuje sie pod tym rekami i nogami... ostatnich 10 stron nie ma sensu czytac, wystarczyly mi wczesniejsze...
Odpowiedz cytując