Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
 
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32677
Stary 31.07.2010, 14:25
He he dobre nie no myśle ze jak juz przebył tyle km to mu sie nie bedzie chciało wracać
Odpowiedz cytując