Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spontants
Banita
Od: 07.2010
Skąd: Zabierzów/Kraków
Offline
#
32677
31.07.2010, 14:25
He he dobre
nie no myśle ze jak juz przebył tyle km to mu sie nie bedzie chciało wracać
spontants
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spontants