AYALA napisał(a):

|
Piszecie trener zagraniczny no to jest od roku w Polonii Warszawa i co... ledwo co sie utrzymali w tej naszej marnej lidze. Na klasowego trenera jak np Schafer nie ma kasy bo on by chciał cały swój sztab zatrudnic a to są ogromne koszta.
|
To raczej normalne, że trener z zagranicy przychodzi i chce mieć współpracowników jacy jemu pasują a nie będzie opierał się na "miejscowych"...nawet jeśli to są nasze "ikony" typu Kulawik, Moskal, Czerwiec czy Nawałka!!!
Jeśli byłoby nas stać na trenera z dużym nazwiskiem, co raczej wątpię, to musiałoby nas i stać na "jego" ekipę!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.