AYALA napisał(a):

|
Piszecie trener zagraniczny no to jest od roku w Polonii Warszawa i co... grają jakaś niewiadomo piękną piłlke ? ledwo co sie utrzymali a na klasowego trenera jak np Schafer nie ma kasy bo on by chciał cały swój sztab zatrudnic.
|
Z Bakero taki trener, jak za mnie, tyle, że on ma nazwisko, papiery i grał w Barcie. Zatem albo będzie nas stać na przyzwoitego trenera z jego kilkoma ludźmi, albo będziemy tam gdzie jesteśmy. Będziemy się miotać pomiędzy Skorżami, Kasperczakami, Smudami, Probieżami, Liczkami, czy Zielińskimi. Niby na nasza kopaną coś umieja, ale do Europy im brakuje.