Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1757
Stary 31.07.2010, 11:59
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Piszecie trener zagraniczny no to jest od roku w Polonii Warszawa i co... grają jakaś niewiadomo piękną piłlke ? ledwo co sie utrzymali a na klasowego trenera jak np Schafer nie ma kasy bo on by chciał cały swój sztab zatrudnic.
Z Bakero taki trener, jak za mnie, tyle, że on ma nazwisko, papiery i grał w Barcie. Zatem albo będzie nas stać na przyzwoitego trenera z jego kilkoma ludźmi, albo będziemy tam gdzie jesteśmy. Będziemy się miotać pomiędzy Skorżami, Kasperczakami, Smudami, Probieżami, Liczkami, czy Zielińskimi. Niby na nasza kopaną coś umieja, ale do Europy im brakuje.
Kibic Białej Gwiazdy