Acapelo napisał(a):

Wilk- nie znam, ale to pewnie bedzie najwyzej solidny rezerwowy...
kupienie defensywnego pomocnika za Sobola bo Wilk moim zdaniem go nie zastapi...
|
Skoro nie znasz Wilka, to po czym sądzisz, że nie zastąpi Sobola ?
Dziwi mnie też fakt, że nie znasz Wilka, który dobrych pare lat grał w Koronie, a znasz Riosa czy Bunoze, o których pewnie usłyszałeś dzięki temu, że trafili do Wisły.