Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32650
Stary 31.07.2010, 09:40
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Wilk- nie znam, ale to pewnie bedzie najwyzej solidny rezerwowy...

kupienie defensywnego pomocnika za Sobola bo Wilk moim zdaniem go nie zastapi...

Skoro nie znasz Wilka, to po czym sądzisz, że nie zastąpi Sobola ?

Dziwi mnie też fakt, że nie znasz Wilka, który dobrych pare lat grał w Koronie, a znasz Riosa czy Bunoze, o których pewnie usłyszałeś dzięki temu, że trafili do Wisły.
Odpowiedz cytując