Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13230
Stary 30.07.2010, 13:12
Grzesiek7 napisał(a):Wyświetl post
A siatka do łapania piłek będzie przed, czy za kamerą, jak myślisz ?
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "a patrzysz od strony boiska, czy trybuny ?"
a masz pewnosc że takowa będzie ? wkońcu wcześniej nic takiego nie mielismy i nie jest to żadnym standardem w tej chwili na stadionach

poza tym nie wyobrażam sobie takiej siatki na naszym stadionie
Odpowiedz cytując