Grzesiek7 napisał(a):

A siatka do łapania piłek będzie przed, czy za kamerą, jak myślisz ?
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "a patrzysz od strony boiska, czy trybuny ?"
|
a masz pewnosc że takowa będzie ? wkońcu wcześniej nic takiego nie mielismy i nie jest to żadnym standardem w tej chwili na stadionach
poza tym nie wyobrażam sobie takiej siatki na naszym stadionie