Wyświetl pojedynczy post
Grzesiek7
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Ogrody Królewskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13228
Stary 30.07.2010, 13:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
mam wrażenie ze po 1 kontakcie z piłką kamere będzie można wcisnąć do kosza , położenie w takim miejscu , że nie pozostaje nic , tylko celować
A siatka do łapania piłek będzie przed, czy za kamerą, jak myślisz ?
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "a patrzysz od strony boiska, czy trybuny ?"

Edit : monitoring z poziomu boiska jest uzasadniony tylko na trybunach E i W z powodu "martwego punktu" pod balkonem przy zamontowaniu kamer pod dachem,
na trybunach N i S takich słupków w ogóle nie musieli stawiać (moim zdaniem).
Ostatnio edytowane przez Grzesiek7 : 30.07.2010 o godz. 13:12.
Odpowiedz cytując