Karherop napisał(a):

|
mam wrażenie ze po 1 kontakcie z piłką kamere będzie można wcisnąć do kosza , położenie w takim miejscu , że nie pozostaje nic , tylko celować
|
A siatka do łapania piłek będzie przed, czy za kamerą, jak myślisz ?
Prawidłowa odpowiedź brzmi - "a patrzysz od strony boiska, czy trybuny ?"
Edit : monitoring z poziomu boiska jest uzasadniony tylko na trybunach E i W z powodu "martwego punktu" pod balkonem przy zamontowaniu kamer pod dachem,
na trybunach N i S takich słupków w ogóle nie musieli stawiać (moim zdaniem).