Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32527
Stary 30.07.2010, 11:55
emjot napisał(a):Wyświetl post
amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.
A Singlara to z jakiej okazji do środka obrony wstawiać?
Odpowiedz cytując