Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32520
Stary 30.07.2010, 11:18
emjot napisał(a):Wyświetl post
amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.
ma sens jeśli trenerem zostanie doświadczony szkoleniowiec zagraniczny
Odpowiedz cytując