emjot napisał(a):

amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.
|
ma sens jeśli trenerem zostanie doświadczony szkoleniowiec zagraniczny