Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32518
Stary 30.07.2010, 11:17
emjot napisał(a):Wyświetl post
amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.
Miałem takie samo zdanie, ale mleko się już rozlało... Teraz rewanż i nadzieja że przez ten tydzień coś się zmieni... I nie oceniajcie transferów po jednym meczu, bo to trochę dziecinne.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując